Strona głównaWiadomościNowy Gameplay z NASCAR Heat 2

Nowy Gameplay z NASCAR Heat 2

Nic tak nie rozgrzewa asfaltu jak pędzące po nim auta wyścigowe. Wysoka temperatura udzieli się także graczom po obejrzeniu premierowego zwiastuna NASCAR Heat 2.

Widok wzrastającego licznika na prędkościomierzu oraz towarzyszący temu ryk silnika wyzwalają niesamowitą adrenalinę. Aby tego doświadczyć nie trzeba wychodzić z domu, a wystarczy wygodnie rozsiąść się na kanapie lub na krześle na przeciwko monitora. Na koniec odpalić jedną z najlepszych gier wyścigowych na PC – NASCAR. 

W najnowszej odsłonie NASCAR Heat 2 możemy poczuć pełnię mocy najszybszych samochodów na świecie. Zapomnijcie jednak o arcadowej rozgrywce. Tutaj liczy się pełna kontrola auta, jego poziom skrętności, wyczucie czasu, a także szybka reakcja na panujące na trasie warunki. Chcąc zostać mistrzem gry należy myśleć niczym rozpędzony Plymouth Superbird.

Producent gry Monster Game Incorporated proponuje rozrywkę trudniejszą oraz bardziej ambitną od zwykłym „ścigałek”. Seria gier komputerowych NASCAR od samego początku starała się iść w ślady realnych amerykańskich wyścigów, toteż tu zasiadając za kierownicą nie będziemy jechać jedynie po zwycięstwo, a sławę i rekordy czasowe zanotowane w trybach single i multiplayer. Udostępniony zwiastun pokazuje czego możemy spodziewać się po najnowszej części w chwili premiery, która nastąpi już 12 września. Otrzymamy szeroką listę aut i torów do zajeżdżenia, nie zabraknie też wielu znanych nazwisk sportowców, którzy spopularyzowali kategorię wyścigów NASCAR.     

 

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię