Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNeed for Speed: Heat dostanie crossplay. Potem czeka nas nowa gra

Need for Speed: Heat dostanie crossplay. Potem czeka nas nowa gra

W lutym Criterion Games znowu otrzymało możliwość pracy nad serią Need for Speed. Przejęli w spadku nie tylko serię, ale i możliwość pracy nad Need for Speed: Heat. Teraz wydadzą do niej ostatnią aktualizację i planują się zająć czymś nowym.

Ostatnia aktualizacja, która pojawi się 9 czerwca, zawiera głównie poprawki dla błędów, ale też jedną, ważną nowość – crossplay. Będzie opcjonalny i umożliwi wspólną grę posiadaczom PC, PS4 i Xboxów. Dzięki niemu będziecie mogli zaprosić przyjaciół, grających na innych platformach, o ile będą mieli ustawioną odpowiednią opcję.

Po wydaniu tej aktualizacji wszystkie siły Criterion zostaną rzucone do pracy nad nowym Need for Speed. Jednak póki co nie pojawiły się żadne szczegóły na temat tego jak będzie wyglądać. Jednak twórcy już chwalą się, że oczywiście słuchają głosów graczy i dzięki temu dostarczą grę, o jakiej wszyscy marzą.

Przy okazji, Need for Speed: Heat zostanie dodany do bibliotek EA Access oraz Origin Access w wersji Basic, a niedawno trafił także ns Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię