Strona głównaGryNowy trailer do Biomutant skupia się na walce i podróży

Nowy trailer do Biomutant skupia się na walce i podróży

THQ Nordic przedstawił nowy zwiastun do swojego kung-fu RPG Biomutant. Klip skupia się na zróżnicowanym środowisku oraz występujących w grze postaciach. Gra łączy w sobie elementy steampunk z klasycznymi grami fantasy.

Przy okazji udostępnienia filmu deweloper studio Experminet 101 wyjaśniło, w jaki sposób będziemy podróżować w grze. Do wyboru będziemy mieli szereg możliwości zależnych od regionu, w którym będziemy się znajdować, wśród nich znajdą się m.in. mechy, balony oraz plecaki odrzutowe.

[you tube=-n5o2WrS-pI]

Rozgrywka wydaje się bardzo płynna i dynamiczna. Walczyć będziemy zarówno wręcz jak i z wykorzystaniem szereg broni i ich modyfikacji.  Gatunkowo Biomutant jest RPG, więc możemy spodziewać się rozbudowanego drzewka rozwoju postaci wpływającego na mutacje i umiejętności naszego „szopa”. Ponadto styl walki będziemy mogli zmieniać w locie. Nasz bohater będzie mógł modyfikować swój kod genetyczny przez wystawienie się na promieniowanie w otwartym świecie.

Głównym celem gracza jest zakończenie plagi, która zagraża postapokaliptycznemu New World. Losy świata i zakończenie opowieści mają być zależne od wyborów gracza.

Wydawca zapewnia, że gra „niedługo” trafi na półki sklepowe.

Źródło: twinfinite

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię