Strona głównaGryAktualnościNowy Wiedźmin – gra otrzyma tryb kooperacji

Nowy Wiedźmin – gra otrzyma tryb kooperacji

Na podstawie zamieszczonych w sieci ofert pracy można wywnioskować, że Wiedźmin oznaczony jako Projekt Sirius będzie oferował tryb kooperacji.

Na stronach studia The Molasses Flood oraz CD Projekt RED pojawiły się oferty pracy, które uchylają rąbka tajemnicy na temat Projektu Sirius, czyli kolejnego Wiedźmina. Z opublikowanych ofert możemy wyczytać, że gra będzie udostępniała tryb kooperacji.

Treść ogłoszenia rzuciła się w oczy jednemu z użytkowników Reddita, który załączył jej fragmenty. Z opisów stanowisk wynika, że Projekt Sirius będzie w znacznym stopniu skupiał się na rozgrywce wieloosobowe. Na przykład, starszy projektant trybu multiplayer musi posiadać doświadczenie w tworzeniu gier action-rpg, kooperacyjnych i PvE, posiadającymi różne tryby rozgrywki oraz aktywności społeczne, a także system klas postaci.

Firmy poszukują także projektantów systemu walki, projektancie techniczni, starszy projektant poziomów oraz reżyser narracji. Z opisów możemy wyciągnąć kilka ciekawostek na temat cech gry:

  • Stylizowana grafika produkcji,
  • Wiele rodzajów broni do wyboru oraz przeciwników do pokonania,
  • Nieliniowa, rozwidlająca się fabuła, filmowe doświadczenie i udźwiękowione dialogi,
  • Gra będzie generowała losowe obszary,
  • Będzie reprezentowała gatunek ciężkie action-adventure

Oczywiście do tych informacji trzeba mieć lekki dystans, ostateczny produkt wcale nie musi zawierać wszystkich wymienionych wyżej elementów. Możliwe, że poszukiwani deweloperzy będą wykorzystywali swoje umiejętności także przy innych projektach.

Prace nad Sirius oraz kilkoma innymi grami zostały potwierdzone w październiku zeszłego roku. Tytuł ten nie będzie grą mobilną i będzie skierowany do osób, które pierwszy kontakt z Wiedźminem miały dzięki serialowi Netflix.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię