Strona głównaEsportNTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie...

NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie w Oławie

Pora na kolejny przystanek turniejów z cyklu NTT System Quersus Puchar Polski oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. Tym razem organizatorzy oraz partnerzy turnieju wraz z władzami miasta zapraszają do Oławy.

Patronem wydarzenia organizowanego przez SUPER GAME e-sport jest burmistrz Oławy Tomasz Frischmann oraz wójt gminy Jan Kownacki. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w popularnych esportowych tytułach, m.in. w trybie 1 vs 1 w CS: GO oraz FIFA 18. Wszystko to na wysokiej klasy gamingowym sprzęcie dostarczonym przez NTT System oraz 144 Hz monitorach od firmy LG.

Turniej odbędzie się w dniach od 24 do 26 listopada w Oławskim Centrum Kultury Fizycznej przy ulicy Sportowej 1. Z dodatkowymi szczegółami można się zapoznać na wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/151887798887378/, fan page SUPER GAME e-sport: http://facebook.com/supergameesport oraz na stronie internetowej organizatorów: http://sgesport.com/.

Organizatorzy pragną podziękować następującym sponsorom: NTT System, NTT Game, HIRO, Quersus, LG Polska, iXXL Studio Reklamy, Power Game E-SportDrink, Jerseys Clinic, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl. Internet na potrzeby turnieju dostarczyła firma MOICO.

Źródło: SUPER GAME e-sport

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię