Strona głównaGryAktualnościNvidia Charity Stream zebrał ponad 140 tysięcy złotych na Akademię Przyszłości

Nvidia Charity Stream zebrał ponad 140 tysięcy złotych na Akademię Przyszłości

Kolejny polski stream charytatywny zakończony sukcesem. Nvidia Charity Stream zapewnił graczom aż 100 godzin atrakcji z udziałem 104 streamerów. 

W dniach 9-13 grudnia odbyła się już szósta tego typu inicjatywa NVIDIA Polska i AORUS. Udało się nie tylko zebrać na jednej transmisji najbardziej znanych polskich streamerów i celebrytów, ale również przekazać równo 142 088,44zł na rzecz Akademii Przyszłości.

Zobacz: BlizzCon 2021 będzie dostępny całkowicie za darmo

Za organizację wydarzenia zabrała się agencja Fantasyexpo, a do współpracy zostali zaproszeni devils.one, DobreStreamy, Gameset, Honoris, Jarock i Knacks.pro. Transmisja trwała ponad 100 godzin i wzięło w niej udział aż 104 streamerów, w tym m.in. Paweł „Leh” Lehman, Paweł „Saju” Pawelczak i Piotr „izak” Skowyrski.

Nvidia Charity Stream był również przełomowym wydarzeniem dla społeczności polskiego Twitcha. Debiut na platformie zaliczył bowiem Robert Makłowicz. Krytyk kulinarny, który na początku roku rozpoczął karierę na YouTube, odbył swoją pierwszą transmisję na żywo. Podczas gotowania zdrowych przekąsek dla graczy odpowiadał na pytania od społeczności i opowiadał o swoich doświadczeniach z gamingiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię