Strona głównaWiadomościNvidia: Darmowy Rocket League przy zakupie GeForce'ów

Nvidia: Darmowy Rocket League przy zakupie GeForce’ów

Rocket League może być Wasz jeśli skusicie się na zakup karty graficznej GTX 1060, 1050 i 1050 Ti bądź laptopa uzbrojonego w ich mobilny odpowiednik. 20 dolarów piechotą nie chodzi, wiec można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny międzynarodowy turniej Mistrzostw Świata w Rocket League. Z tej okazji Nvidia postanowiła nagrodzić wszystkich nowych właścicieli kart z serii GTX 1050-1060 oraz wersji mobilnych darmowymi kuponami na grę Rocket League. Warunkiem otrzymania kodu elektronicznego jest dokonanie zakupu wspomnianych kart w terminie od 31 maja do 31 lipca bieżącego roku u partnerów Zielonych: X-Kom, prolinę, morele.net, Komputronik, NTT System, Fox Komputer, Ares.pl, Extreeme.

Organizator promocji zastrzega sobie, że liczba kluczy aktywacyjnych jest ograniczona, toteż jeśli planujecie zamówić sprzęt od „zielonych” zróbcie to jak najszybciej. Wtem zgarniecie nie tylko wydajną grafę do zagrywania się w rozdzielczości 4K lub Full HD (w całkiem wysokich detalach), a na dodatek otrzymacie pierwszy tytuł na start, by przetestować swój nowy nabytek.

Klucz do gry zostanie przekazany za pomocą aplikacji GeForce Experience. Tamże po zalogowaniu się na swoje konto winna wyświetlić się Wam opcja „Reedeem” – po polskiemu realizuj. Wówczas w okienku należy wkleić kod promocyjny zawarty w zestawie z kartą lub laptopem. W następnym kroku otrzymacie CD-KEY do aktywowania na platformie Steam. Trzeba jednak pamiętać, że osoby, które mają już przypisaną grę do profilu GeForce Experience nie otrzymają drugiego egzemplarza.

Źródło: Nvidia, wł

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię