Strona głównaWiadomościNvidia poszukuje utalentowanych streamerów i vlogerów

Nvidia poszukuje utalentowanych streamerów i vlogerów

Wystartował konkurs dla osób, które zajmują się streamowaniem gier i prowadzeniem osobistych vlogów. Do wygrania jest jednomiesięczny kontrakt i szansa dłuższej współpracy z firmą Nvidia. 

Jeśli lubi Was kamera, gry stanowią dla Was najważniejszy posiłek dnia i szukacie interesującej pracy, to Nvidia ma propozycję nie do odrzucenia. „Zieloni” chcą poszerzyć swój zespół profesjonalnych streamerów o dodatkową osobę. Jednak, aby dołączyć do zacnego grona wpierw należy wziąć udział w konkursie i wyróznić się na tle innych przeciwników startujących na wolny wakat.

Wszyscy zainteresowani pracą dla Nvidii powinni posiadać lub założyć autorski kanał na Youtube, FB. Gdy pierwszy warunek zostanie spełniony można przystąpić do realizacji pracy konkursowej, a jest nią nagranie filmu/vloga zawierającego odpowiedź na kilka pytań: Kim jestem?, Dlaczego ja?, Co wniosę do kanału NVIDIA?, Jakie są moje ulubione gry?, Gdzie widzę siebie za 2 lata? Po wykonaniu materiału trzeba go udostepnić w sieci i przesłać do niego link na adres ko*****@fa*********.pl maksymalnie do 20 lipca włącznie.

Niezależne jury wybierze 10 najciekawszych autorów i zaprosi ich do kolejnej fazy zmagań. 22-23 lipca uczestnicy w podanym przez organizatora terminie bedą musieli poprowadzić dwugodzinny stream. Zwycięzca konkursu będzie mógł podpisać umowę z Nvidią na jeden miesiąc, w ramach której wykona 4 trzygodzinne streamy. Za swoją pracę oczywiście otrzyma wynagrodzenie w postaci 1000 zł. W przypadku, gdy streamer okaże się gwiazdą ekranu i bożyszczem tłumów, Nvidia może zaproponować mu dłuższą współpracę.         

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię