Strona głównaWiadomościNvidia wypuściła nowe sterowniki, które pozwolą spijać krew i bawić się z...

Nvidia wypuściła nowe sterowniki, które pozwolą spijać krew i bawić się z dinozaurami

Premierowe Vampyr i Jurassic World Evolution nie stanowią już utrapienia dla kart Nvidii. Obydwie gry będą współpracować z niemal każdą rodzinką GeForce’a.

Obyście byli przygotowani na mrożąca krew w żyłach wampiryczną przygodę, bowiem Nvidia zadbała o o to, by Edward z Vampyra wysysał krew bez utraty wydajności i spadków czerwonych fps-ów. Nadjechały właśnie najnowsze sterowniki GeForce Game Ready 398.11 WHQL uwzględniające pragnienie wampirów oraz potrzeby graczy. Według nas gierka warta jest każdej aktualizacji, więc jeśli macie w planach zakup swojego egzemplarza to nie zapomnijcie o nadpisaniu  sterów. 

Na konkretną optymalizację działania mogą również liczyć miłośnicy dinozaurów w grze Jurassic World: Evolution. Prehistoryczne gady mimo swoich prehistorycznych nawyków będą posłuszne współczesnym standardom pracy. W strategii ekonomicznej zajmiemy się ich opieką, jak i stworzymy dla odwiedzających niezwykły park rozrywki, który podziwiać będziemy przez pryzmat wysokiej liczby kl/s i piękna nieistniejącego już środowiska.

Pakiet driverów podnoszących wydajność gier jest dostępny 24h/dobę całkowicie za darmo. Możemy zassać zmodyfikowane biblioteki korzystając z oprogramowania GeForce Experience lub udając się na stronę Nvidii. 

Źródło: Nvidia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię