Strona głównaWiadomościAkcesoriaNZXT – odświeżona linia obudów serii H

NZXT – odświeżona linia obudów serii H

NZTX zaprezentowało odświeżoną linię obudów serii H. Ich nowa wersja została wyposażona w urządzenia sterujące Smart Device v2 z obsługą NZXT CAM. Obudowy dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych.

Na rynek trafią nowe wersje modeli H210, H210i, H510, H501i, H710 oraz H710i. Jest to jedna z największych aktualizacji, czego nie ukrywa sam producent. Jak wspomina Johnny Hou, założyciel i dyrektor generalny NZXT.

Zobacz: NZXT i Tyler Ninja Blevins stworzyli wyjątkową obudowę H700i Ninja Edition

  Dzięki oryginalnej serii H przedstawiliśmy wizję tego, co uważamy za przyszłość komputerów PC. To było bardzo wzruszające widzieć pozytywną reakcję, którą otrzymała seria H od samego początku jej powstania. Mimo sukcesu cały czas dążymy do modyfikowania naszych produktów. Dokonaliśmy usprawnień prowadzących do odsłony najnowszej, ulepszonej linii obudów z serii H. Zrobiliśmy to, aby mieć pewność, że producenci komputerów będą mieli do dyspozycji najlepsze narzędzia, dzięki którym te będą proste, nowoczesne i piękne.

Nowe wersje serii H dostępne są w kolorze: matowej czerni, matowej bieli i czerni oraz matowej czerni i czerwieni. Panel boczny w obudowach serii H wykonany jest ze szkła hartowanego. W celu łatwiejszego dostępu do wnętrza jest ono montowane pojedynczą śrubą. Zmodyfikowane zostały także tacki nośników SSD. Co więcej nowa seria została wyposażona w złącze USB C oraz obsługę standardu USB 3.1 Gen 2.

Zobacz: NZXT wchodzi na nowy rynek. Firma pokazała pierwszą płytę główną

W modelach serii H z końcówką „i” dodano urządzenie sterujące Smart Device v2 z obsługą NZXT CAM. Smart Device v2 wykorzystuje nowy, szybszy procesor, który steruje dwoma kontrolerami oświetlenie HUE 2 RGB oraz pracą wentylatorów w obudowie. Ceny odświeżonej serii H zaczynają się od około 326 złotych.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię