Strona głównaWiadomościOd dzisiaj w H1Z1: Battle Royale zagramy za darmo

Od dzisiaj w H1Z1: Battle Royale zagramy za darmo

Niespodziewanie jedna z najpopularniejszych niegdyś gier z gatunku Battle Royale stanie się bezpłatna. Czy uda jej się pokonać PUBG i Fortnite?

Studio Daybreake Game zaledwie tydzień temu poinformowało o zakończeniu prac H1Z1 w ramach early access. Niestety to było za mało, by ponownie przyciągnąć do siebie sympatyków Battle Royale. Nie pomogła grze ani jej niska cena, ani dodatkowy tryb Auto Royale. Większość dawnych fanów już dawno przeszła do konkurencyjnych tytułów PUBG lub Fortninte i aby ich odzyskać trzeba czegoś więcej.

Wyjątkowa sytuacja zmusiła dewelopera do wypuszczenia już dzisiaj około godziny 19:00 całkowicie bezpłatnej wersji H1Z1 z trybem Battle Royale i świeżo wydanym Auto Royale. Było to konieczne posunięcie ze strony twórców, bowiem gdyby nie to, cały ich trud i praca włożone w grę poszłyby na marne.

Zoptymalizowane serwery, naprawione błędy i darmowa rozrywka – teoretycznie po wprowadzeniu tych trzech zmian gra ma zostać raz jeszcze zapełniona przez graczy. Dużą rolę w rozwoju tytułu odegra także organizowany w Las Vegas turniej H1Z1 Pro League dla 15 zespołów.

Nawet zadbano o osoby, które zainwestowały w grę nie tylko swój czas, ale i pieniądze. Wszyscy „wspieracze” otrzymają gratisowe przedmioty, a w tym Gasrunner Hoodie, Bloom Survivor T-Shirt, Splinter Camo ARV, 10 Victory Crates, 10,000 Skulls.

[you tube=4-MUEPsT8eI]

Czy dzięki przejściu do modelu free-2-play H1Z1 wróci do łask graczy, czy jest już dla niej po prostu za późno?

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię