Strona głównaWiadomościOd przyszłego roku na EVO kontrole jak w amerykańskich szkołach

Od przyszłego roku na EVO kontrole jak w amerykańskich szkołach

Wczorajsza strzelanina na turnieju Madden 19 w Jacksonville na Florydzie dała mocno do myślenia innym organizatorom imprez tego typu. Zespół odpowiedzialny za EVO Championskip series ogłosił, że bardzo mocno działa w zakresie ochrony uczestników turnieju.

EVO zapowiedziało, że od przyszłego roku na wszystkich organizowanych przez nich imprezach będą zainstalowane wykrywacze metalu na bramach. Miejmy nadzieję, że inni organizatorzy pójdą w ich ślady i wczorajsza sytuacja z Jacksonville nigdy więcej się nie powtórzy.

Poniżej oficjalny komunikat EVO:

EVO nie mówi głośno o stosowanych procedurach bezpieczeństwa, z oczywistych powodów. Oczywiste jest jednak, że musimy być bardziej proaktywni zarówno w 2019 jak i kolejnych latach. Liczba tajnych pracowników ochrony w EVO zawsze była bezprecedensowa, dodatkowo zainstalujemy wykrywacze metalu na WSZYSTKIE dni imprez w przyszłym roku.

Wygląda na to, że niedługo na każdej imprezie masowej będzie trzeba stosować procedury lotniskowe bezpieczeństwa, wykrywacze metali oraz skanery. Bardzo przykre jest to, że zginęli niewinni ludzie i po raz kolejny media będą obwiniały gry komputerowe. Co sądzicie na ten temat?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię