Strona głównaGryOffworld Trading Company i GoNNER za darmo

Offworld Trading Company i GoNNER za darmo

Czas szybko leci i nim zdążyliśmy się obejrzeć, minął kolejny tydzień, a to oznacza kolejne gry za darmo jakie możemy dostać na Epic Games Store. W tym tygodniu są to platformówka GoNNER oraz strategia Offworld Trading Company.

W tym tygodniu Epic udostępnił całkowicie za darmo dwie gry. Pierwszą z nich jest strategia ekonomiczna, stworzona przez głównego projektanta Cywilizacji IV – Sorena Johansona. W Offworld Trading Company wyruszymy na Marsa by tam rozwijać kolonię i dorobić się wielkiej fortuny. W grze dostępna jest zarówno tryb dla jednego gracza jak i tryb wieloosobowy. Nasza główną bronią na Marsie jest niewidzialna ręka rynku ;). Od naszych decyzji dotyczących wydobycia surowców, produkcji dóbr oraz obrotu akcjami będzie zależało, czy wywindujemy się na sam szczyt czy spadniemy na samo dno.

Offworld Trading Company możecie pobrać wchodząc TUTAJ.

GoNNER to bardzo trudna platformówka, z mapami generowanymi proceduralnie z elementami gatunku rougelike. Zdecydowanie nie jest to tytuł przeznaczony na wieczorny relaks, chyba, że nie przeszkadza Wam ciągłe umieranie. Skacz, strzelaj i zaprzyjaźnij się z kosmicznym wielorybem.

GoNNER możecie dodać do swojej biblioteki wchodząc TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię