Strona głównaGryOficjalne zrzuty ekranu F1 2018 - lepsza grafika i bogatszy tryb kariery

Oficjalne zrzuty ekranu F1 2018 – lepsza grafika i bogatszy tryb kariery

Przez wiele lat miłośnicy Formuły 1 nie mieli gry, w której mogliby wskoczyć w rolę Roberta Kubicy czy Lewisa Hamiltona. Aż przyszedł 2011 rok i Codemasters zaprezentowało F1 2011. W tym roku zadebiutuje już 8 odsłona serii, która ma być jeszcze lepsza, ładniejsza i większa. Czego możemy się spodziewać?

Może się wydawać, że seria F1 Codemasters jest z nami niemal od zawsze. Tymczasem starsi gracze pamiętają czasy kiedy w królowej sportów motorowych jeździł nasz rodak – Robert Kubica, ale nie było solidnej produkcji, która pozwalałby zasiąść za sterami bolidu. Prawdziwi miłośnicy sięgali po stare tytuły, wciąż modyfikowane przez zapaleńców. Wtedy nadszedł rok 2011, a wraz z nim pierwsza część F1 produkcji Codemasters. W tym roku doczekamy się już ósmej odsłony pod nazwą F1 2018.

Codemasters opublikowało oficjalne zrzuty ekranu z F1 2018. Przy okazji dowiedzieliśmy się, na co możemy liczyć w nowej odsłonie. Przede wszystkim premiera będzie miała miejsce dokładnie 24 sierpnia tego roku, czyli w momencie rozgrywania Grand Prix Belgii na torze Spa-Francorchamps.

– Tryb kariery został jeszcze bardziej poszerzony, aby gracze jeszcze lepiej mogli wczuć się w świat Formuły 1, także za sprawą powracających elementów, o które prosiliście. Dodaliśmy też więcej klasycznych samochodów, ponownie wsłuchując się w wasze głosy na temat najbardziej lubianych, historycznych samochodów F1 – powiedział Paul Jeal, dyrektor ds. F1 w Codemasters.

Źródło: TechPowerUp

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię