Strona głównaGryAktualnościOutriders największą premierą na Steamie w historii Square Enix

Outriders największą premierą na Steamie w historii Square Enix

Najnowsza produkcja People Can Fly, Outriders, przyciągnęła do siebie dziesiątki tysięcy graczy. Square Enix będzie zadowolone. 

Element niespodzianki zniknął pod koniec lutego, kiedy demo Outriders zawitał na Steama. Ponad dwa miliony graczy skorzystały jednak z darmowej wersji gry i sprawdziły, czy jest to tytuł warty ich uwagi. Sądząc po wczorajszej premierze, wiele z nich zdecydowało się na zakup.

Zobacz: Cheaty do gier sposobem na ogromny biznes

W najlepszym momencie do gry zalogowane były 111,953 osoby. Pod koniec lutego, kiedy światło dzienne ujrzało darmowe demo, ta sama liczba wynosiła 55,351. Produkcja People Can Fly zaliczyła więc spory skok po premierze pełnej wersji.

Nie obyło się oczywiście bez problemów. Chwilę po debiucie wystąpiły spore problemy z serwerami całkowicie uniemożliwiające grę wielu osobom. Stąd w większości przypadków biorą się mieszane aktualnie recenzje na Steamie. Biorąc jednak pod uwagę, że mamy do czynienia z looterem, o jakości gry stanowić będzie przede wszystkim endgame i umiejętność utrzymania przy sobie społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię