Strona głównaGryAktualnościOutriders przekroczyło 3,5 miliona graczy w pierwszym miesiącu

Outriders przekroczyło 3,5 miliona graczy w pierwszym miesiącu

Statystyki nie kłamią. Outriders cieszy się ogromną popularnością, a zadowolone z wyników Square Enix planuje dalszy rozwój nowej marki.

Premiera Outriders przebiegła dosyć burzliwie. Wielu graczy widziało w grze spory potencjał, który rujnowały coraz to poważniejsze błędy. Teraz People Can Fly powoli uspokaja już sytuację, a Square chwali się popularnością nowej produkcji.

Zobacz: EA nie będzie mocno ingerować w pracę Codemasters

W pierwszym miesiącu od premiery gra przekroczyła 3,5 miliona graczy. Polski looter jest w rezultacie „na dobrej drodze, żeby zostać kolejnym, popularnym IP” Square enix. Średnio gracze spędzili w Outriders ponad 30 godzin i mocno angażowali się w kooperację.

Jon Brooke ze Square Enix, podając statystyki pierwszego miesiąca, powiedział również kilka słówo przyszłości gry. Studio dalej słucha feedbacku graczy i będzie usprawniać swój produkt w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Square planuje również dalej rozwijać swoje nowe IP. Nie wiemy tylko jeszcze, w jakiej formie ma nastąpić ten rozwój. Już przed premierą widzieliśmy bowiem, że nie będzie to gra live service.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię