Strona głównaGryAktualnościOutriders przesunięte na przyszły rok

Outriders przesunięte na przyszły rok

Square Enix i People Can Fly ogłosili, że przenoszą datę premiery strzelanki RPG. W zamian za to gracze otrzymają darmową aktualizację przenoszącą grę na konsole nowej generacji. Jak widać można.

Nowa data premiery Outriders to 2 lutego 2021. Informacje o przesunięciu premiery pojawiły się na blogu Square Eniq. Menedżer społeczności Toby Palm potwierdził, że gra zostanie wydana jako kompletny pakiet Xbox Series X / S, Xbox One oraz PS5 i PC.

Naszym pełnym zamiarem było dostarczenie wam Outriders w okresie świątecznym 2020. COVID-19 z pewnością wpłynął na nasze działania w ciągu ostatkach kilku miesięcy, ale wszystkie zespoły bardzo ciężko pracowały, aby dostosować się do zmieniających się okoliczności. Chociaż podstawowa gra jest w obecnej mierze ukończona, nasz dział testów był najbardziej dotknięty restrukturyzacją spowodowaną pandemią. Dlatego potrzebujemy więcej czasu na to, aby naprawić błędy i upewnić się, że gra działa płynnie i bezproblemowo.

Zobacz: Do Nintendo Switch Online trafi niedługo trial Overwatcha

Deweloperzy potwierdzili również, że gra będzie wspierała cross-play i będzie zawierała bezpłatną aktualizację do konsol nowej generacji dzięki Smart Delivery. Oznacza to, że gracze przeniosą się z Xbox One na Xbox Series X lub S.

Pozostaje zatem czekać na premierę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię