Strona głównaEsportOverwatch 2: Overwatch League w sezonie 2022 będzie korzystać z wczesnego buildu...

Overwatch 2: Overwatch League w sezonie 2022 będzie korzystać z wczesnego buildu OV2

Jeśli zastanawiacie się co się dzieje z Overwatch 2, to być może już za kilka miesięcy będziecie mogli zobaczyć jak prezentuje się aktualny stan gry.

Jak poinformował wiceprezydent Overwatch League, Jon Spector, w sezonie 2022 Overwatch League rozpocznie się w kwietniu. Tym samym zdementowano też plotki jakoby liga miała sobie zrobić roczną przerwę. Natomiast jak dowiedział się serwis DotEsports, rozgrywki wystartują korzystając z wczesnej wersji Overwatch 2. Blizzard planuje dzielić się nowymi informacjami na temat ligi gdy będzie już bliżej startu samych rozgrywek.

Według DotEsports, gracze niecierpliwią się by poznać więcej szczegółów. Wiadomo już jednak chociażby, że OV2 będzie miało 5-osobowe zespoły, w przeciwieństwie do pierwszej części, gdzie rywalizowały ze sobą ekipy złożone z 6 osób.

Zobacz: Nowe Puzzle Good Loot z WoW, Diablo, Overwatch i innych gier już 24 września

Do tego, każdy zespół będzie mógł zagrać tylko jednym bohaterem klasy Tanka. Właściwie już sam fakt grania oficjalnej ligi na wczesnym buildzie gry jest z jednej strony interesujący i intrygujący, natomiast z drugiej – mocno kontrowersyjny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię