Strona głównaEsportpashaBiceps zapowiada "oświadczenie". Co planuje legendarny zawodnik Virtus.pro?

pashaBiceps zapowiada „oświadczenie”. Co planuje legendarny zawodnik Virtus.pro?

Mijający tydzień to dla zawodników Virtus.pro kolejny, którego zdecydowanie nie mogą zaliczyć do udanych. Porażki w ECS, w tym lanie od mousesports, a na koniec przegrana z Red Reserve, po której Virtusi tracą szansę dla grę w IEM Chicago.

Wyniki te na swoim Twitterze skomentował pashaBiceps, a jego komentarz wywołał lawinę spekulacji. Po przegranym meczu z Red Reserve w ramach kwalifikacji do IEM Chicago, w którym Virtus.pro przegrali 2:3 (RR miało jedną mapę przewagi z racji gry z poziomu drabinki wygranych) pashaBiceps na swoim koncie na twitterze napisal:

“Najgorszy tydzień, wkrótce oświadczenie” – napisał zawodnik uważany za jedną z największych legend polskiego CS-a. O jakie oświadczenie może chodzić? W jednym z wywiadów przed FACEIT Majorem Polak powiedział, że może to być jego ostatni major w karierze. Przypomnijmy, że jeśli chodzi o wynik w stolicy Anglii to Polacy odpadli tam w 1. fazie turnieju, co jest ich najgorszym wynikiem w historii udziału w turniejach tej rangi. Czy to, plus beznadziejne wyniki ostatnich miesięcy, włącznie z nieudanymi kwalifikacjami do IEM Chicago, spowodowało, że Jarek podjął ostateczną decyzję o rezygnacji z gry w barwach VP? A może mamy do czynienia z ogłoszeniem całkowitego przejścia na esportową “emeryturę”?

Wiemy, że podobne słowa padają praktycznie za każdym razem, kiedy ze składu Virtus.pro odchodzi ktoś ze Złotej Piątki, ale pashaBiceps jest zawodnikiem szczególnym, uwielbianym przez fanów niemal na całym świecie. Jeśli faktycznie zdecyduje się zrezygnować z aktywnej gry, będzie go wszystkim nam bardzo brakowało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię