Strona głównaWiadomościPatch w wersji 1.3 do Kingdom Come: Deliverance jest już w drodze

Patch w wersji 1.3 do Kingdom Come: Deliverance jest już w drodze

Masa bugów zaobserwowana przez graczy w średniowiecznym RPG niedługo zostanie drastycznie obniżona. Patch podniesie poziom zadowolenia z gry i poprawi optymalizację.

Łatania ciąg dalszy jednej z najważniejszych premier lutego. Twórcy Kingdom Come: Deliverance obiecali graczom poważną aktualizację do gry już zeszłego tygodnia, jednak przed jej udostępnieniem w sieci powstrzymała ich kolejna faza testów.

Dyrektor kreatywny Daniel Vávra potwierdził, że patch 1.3 jest już gotowy, ale ekipa Warhorse zamierza dogłębnie zbadać jego wpływ na rozgrywkę. Nie chcą powtórzyć sytuacji, kiedy to tuż po premierze okazało się, że gra oferuje więcej błędów, niż średniowiecznego klimatu. Wiadomo, że już w tym tygodniu będziemy grać w grę o wiele lepiej dopracowaną. 

Nadpisane pliki instalacyjne mają udoskonalić stabilność gry w wielu płaszczyznach. Zmianom ulegnie płynność działania, a także mamy uświadczyć mniejszej liczby błędów w questach, które nieraz uniemożliwiały ich przejście. Twórcy pracują ze wszystkich sił, by Kingdom Come: Deliverance było grą taką, jaka miała pojawić się w chwili debiutu na PC. Trzymamy więc kciuki, by za jakiś czas przestała nas śmieszyć, a zaczęła bawić na właściwym jej poziomie. 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię