Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPath of Exile 2: testy bety (znowu) oficjalnie opóźnione

Path of Exile 2: testy bety (znowu) oficjalnie opóźnione

Path of Exile 2 miało być grą, która zakończy marazm w gatunku h’n’s. Wieści o niej zostały przyjęte z entuzjazmem, ale pojawiają się problemy.

PoE 2 zostało oficjalnie ogłoszone w listopadzie zeszłego roku. Wkrótce potem miały ruszyć testy wersji beta. Nie stało się to jednak ani w zapowiadanym wtedy terminie, nie stanie się też teraz.

Path of Exile 2

Podobnie jak za pierwszym razem, tak i teraz na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa. Prace nad grą idą wolniej, niż zakładali twórcy i teraz drugi termin testów – końcówka bieżącego roku – został oficjalnie odwołany w oświadczeniu na stronie Grinding Gear Games.

Zobacz: Path of Exile – znamy datę premiery i szczegóły następnej ligi

Autorzy wyjaśniają, że pandemia spowodowała zmiany w organizacji pracy. Pamiętać bowiem należy, że deweloperzy nie pracują tylko nad Path of Exile 2, ale nadal wspierają aktualizacjami “jedynkę”. Nie chcąc jej zaniedbywać, zmuszeni byli przesunąć termin testów bety. Nie wiadomo niestety jak duże będzie opóźnienie – nie padła żadna, nawet najbardziej orientacyjna data. Na osłodę fanom Path of Exile zostaje zapowiedź dodatku do “jedynki”, który zaplanowano na grudzień.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię