Strona głównaGryAktualnościPath of Exile – kolejne rozszerzenie zobaczymy już 16 listopada

Path of Exile – kolejne rozszerzenie zobaczymy już 16 listopada

Zaledwie miesiąc temu do Path of Exile trafiło rozszerzenie Blight, a Griding Gear Games już planuje udostępnienie kolejnego. Aktualizacja zostanie zaprezentowana podczas ExileCon, które odbędzie się 16 listopada. Według zapowiedzi twórców wprowadzi ono wiele zmian w mechanice rozgrywki.

Path of Exile, czyli darmowa gra RPg typu hns jeszcze w tym roku rozrośnie się po raz kolejny. Zgodnie z zapowiedzią dewelopera aktualizacja 3.9.0 będzie zawierała treści dla całej gry. Będą one niezależne od kwartalnej ligi wyzwań. Tym razem mamy spodziewać się największej aktualizacji jaka trafiła do gry w tym roku.

Zobacz: Path of Exile – aktualizacja Blight dostępna za darmo

Zmianie ma ulec mechanika, która zapewni teraz lepszy stosunek ryzyka i wysiłku do otrzymanej nagrody. Oznacza  to, że jakość lootu będzie zależna od trudności pokonania wroga. Co wydaje się być bardzo uczciwym podejściem. Zmiana balansu rozgrywki będzie dotyczyła również łuków, chociaż ma nie być tak mocna jak w przypadku czarów i walki w zwarciu, które zostały zbalansowane już jakiś czas temu.

Zobacz: Path of Exile: Legion – omawiamy najważniejsze zmiany w nadchodzącej lidze

Aktualizacja ma trafić na komputery PC już 7 grudnia. Gracze PS4 oraz Xbox One również będą mogli zagrać. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię