Strona głównaGryAktualnościPath of Exile – znamy szczegóły rozszerzenia Echoes of the Atlas

Path of Exile – znamy szczegóły rozszerzenia Echoes of the Atlas

Do aktualizacji Path of Exile oznaczonej numerem 3.13 pozostał nieco ponad tydzień. Teraz Grinding Gear Games ujawniło szczegóły zmian jakie zostaną wprowadzone z rozszerzeniem Echoes of the Atlas.

Echoes of the Atlas wprowadzi do gry 11 nowych typów map, a także nowe ważne postacie, które mają dla nas nowe zadania. Jednym z nowych NPC będzie Envoy, który ma wieści o przybyszach z Atlasu. Gdy udasz się do nowego obszaru spotkasz Maven, która będzie nas obserwowała by ostatecznie zaprosić do swojego królestwa. Tam z kolei będziemy mogli stawić czoła coraz trudniejszym grupom bossów. Do pokonania będzie aż 10 grup coraz mocniejszych przeciwników. Ostatecznie będziemy musieli pokonać w walce także Maven.

Zobacz: Far Cry 6 z przyśpieszoną premierą?

Ukończenie wyzwań Maven odblokuje nowy rodzaj punktów umiejętności, które będzie można wydawać w drzewkach pasywnych Atlas. Co więcej, każdy z nowych regionów będzie miał własne drzewko z unikalnymi bonusami.

Podobnie jak w poprzednich rozszerzeniach do Path of Exile także i tym razem czeka nas nowa liga wyzwań. Tym razem to Ritual League w której do pokonania mamy fale coraz trudniejszych potworów. W grze pojawią się również zupełnie nowe nagrody po zakończeniu fabuły.

Dodatek Echoes of the Atlas będzie można pobrać już 15 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię