Strona głównaGryPC Gaming Show na E3: Szalona konferencja, na której pokazano dziesiątki gier...

PC Gaming Show na E3: Szalona konferencja, na której pokazano dziesiątki gier na PC-ty

Konferencja PC Gaming Show to prawdopodobnie najbardziej szalone wydarzenie tegorocznego E3. W trakcie wydarzenia pokazano tytuły z tak różnych biegunów i gatunków, że w pewnym momencie można było się pogubić. W sumie zobaczyliśmy kilkadziesiąt produkcji.

Mavericks: Proving Grounds

Kolejna gra z gatunku Battle Royale. Wygląda jak PUBG z trochę lepszą grafiką. Nowością ma być możliwość niszczenia środowiska. Jeśli jesteście zainteresowani, to na oficjalnej stronie możecie zapisać się do zamkniętych testów beta.

[you tube=xjYKk0XRYWI]

Satisfactory

To może być gra na wiele wieczorów. Wyobrażacie sobie symulator budowania mostów, fabryk i różnych budowli, ale z perspektywy pierwszej osoby i w otwartym świecie? Tym właśnie ma być Satisfactory. Na oficjalnej stronie można zapisywać się do zamkniętych testów alfa.

[you tube=W_lmP8jYVLs]

The Forgotten City

The Forgotten City to bardzo popularna modyfikacja do Skyrima. Co robi w tym miejscu? Modyfikacja przeistacza się w niezależną produkcję. Wygląda na to, że otrzymamy przede wszystkim ciekawą fabułę.

[you tube=urjnLKw_zao]

Neo Cab

Już sam pomysł wygląda rewelacyjnie. Wyobraźcie sobie świat przyszłości, w którym jesteście ostatnim ludzkim taksówkarzem. A teraz to ubierzcie to w szaty gatunku survival. Brzmi ciekawe? No pewnie, że tak brzmi!

[you tube=4ZXf1saJNGw]

Star Control: Origins

Kosmiczna gra w nieco luźniejszym stylu. W Star Control: Origins zwiedzimy dziesiątki planet z różnymi gatunkami obcych. Do tego dochodzą jeszcze kosmiczne walki. Premiera 20 września na PC-tach.

[you tube=Pv_7eBOwpi4]

The Sinking City

H.P. Lovecraft to pisarz, z którego twórcy gier czerpią pełnymi garściami. Tym razem jego twórczością inspiruje się studio Frogware. Gracze poprowadzą śledztwo, za którym ma się kryć ciekawa intryga. Brzmi ciekawie.

[you tube=xTUG5xj1e-Q]

Warframe: The Sacrifice

Fabularny dodatek do Warframe, które ma zadebiutować już w przyszłym tygodniu.

[you tube=V_YAMS0VfM8]

Man Eater

Szalone RPG, w którym wcielimy się w… rekina. Początkowo co najwyżej możemy budzić strach w rybkach i planktonie, ale z czasem przybierzemy na sile i zaczniemy gonić pływających ludzi. To jest tak szalone, że prawdopodobnie będzie rewelacyjne.

[you tube=DZuXcPm8J6k]

Morning Star

Wyobraźcie sobie Harvest Moona lub Stardew Valley, ale w świecie programisty. Zamiast dbać o zwierzaki i plony, trzeba zarządzać danymi i komputerami. Na dodatek z perspektywy pierwszej osoby.

[you tube=5L5-_4GrsjM]

Night Call

Kolejna gra z taksówkarzem w roli głównej. Tym razem nie jako survival, ale tradycyjna przygodówka, w której trzeba rozwiązać sprawę morderstwa w mrocznym Paryżu.

[you tube=SJvnh_MvrGA]

Two Point Hospital

Młodsi gracze na pewno nie pamiętają Theme Hospital. Na szczęście dostaniecie Two Point Hospital, czyli duchowego spadkobiercę.

[you tube=MaXUtUjba7A]

Anno 1800

Jeśli nie znacie serii Anno, to nie możecie nazywać się fanami strategii. Szkoda, że wciąż niewiele wiemy na temat Anno 1800. Premiera ma być jeszcze w tym roku.

[you tube=DZ3TOOvRfOE]

Rapture Rejects

Znacie komiksy i filmy Cyanide & Hapiness? To teraz wyobraźcie sobie ten humor w grze Battle Royale. W ten sposób otrzymacie Rapture Rejects. Czym prędzej zapisujcie się do testów alfa.

To oczywiście nie wszystkie gry, które zostały zaprezentowane w trakcie PC Gaming Show. Jednak te wydają się zdecydowanie najciekawsze. Pominęliśmy też produkcje, które widzieliśmy już wcześniej, np. Hitmana 2.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię