Strona głównaWiadomościPełna kolekcja gier Origin Access za darmo do wypróbowania przez 7 dni

Pełna kolekcja gier Origin Access za darmo do wypróbowania przez 7 dni

Spieszcie się zakładać konta na Originie, byście ograć mogli za darmo sporo świetnych tytułów. Seria Mirrors Edge, Star Wars: Battlefront, Battlefield 1 i inne zapewnią Wam pełny tydzień rozrywki.

Promocje oferujące darmowe gierki to najlepsze, co może spotkać uczciwego gracza. Bez żalu, wstydu i pożegnania z pieniędzmi możemy zanurkować w bogatej bibliotece Origin. Niezależnie czy jest się nowym, czy też starym klientem wejdziemy w świat cyfrowych uciech dzięki abonamentowi Origin Access.

Co istotne, subskrypcja jest całkowicie bezpłatna. Aczkolwiek tylko do określonego momentu. Od wybrania opcji „Rozpocznij okres próbny” będziemy mieli 7 dni na to, by zainstalować i przetestować aż 75 gier. Wśród nich takie serie jak Mirror’s Edge, Dragon Age, Mass Effect, Crysis, Need for Speed, Titanfall, czy tez świeżo co wprowadzone na platformę 3 części Batmana.

Aby uniknąć pobrania z Waszej karty pieniędzy za korzystanie z Pomarańczowego katalogu gier, należy ostatniego dnia okresu próbnego po prostu wycofać się z abonamentu. Jeśli zdecydujecie się pozostać w usłudze, wtem każdego kolejnego miesiąca Wasz portfel uszczupli się jedynie o 14,99 zł. Możemy także zapłacić za cały rok 79,99 zł i zapomnieć o wszystkim, oprócz o grach do ogrania.

Okres próbny usługi Origin Access będzie aktualny do 26 marca. Mogą z niego skorzystać wyłącznie użytkownicy, którzy nie zapisali się do poprzednich edycji darmowych testów.

Źródło: origin.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię