Strona głównaGryAktualnościPierwsza zapowiedź Call of Duty: Vanguard nawiązuje do ostatnich przecieków

Pierwsza zapowiedź Call of Duty: Vanguard nawiązuje do ostatnich przecieków

Activision wychodzi z cienia. Po miesiącach ciszy związanej z Call of Duty: Vanguard twórcy postanowili zażartować sobie z licznych przecieków.

Bardzo niewiele słyszeliśmy do tej pory oficjalnych informacji o Call of Duty: Vanguard. Activision podczas raportu finansowego potwierdzało jedynie, że gra faktycznie powstaje i robi ją Sledgehammer. Cała reszta informacji może 19 sierpnia okazać się fałszywa.

Zobacz: Diablo 4 traci reżysera i projektanta poziomów. To pokłosie zmian w Blizzardzie

Po kolejnej porcji przecieków, która wczoraj ujrzała światło dzienne, głos w sprawie zabrał sam oficjalny profil CoD-a. Na Twitterze pojawił się krótki gif przedstawiające miasto w trakcie wojny, ze słowami „leaks” i „rumors” spowijającymi niebo.

Jest to w rezultacie nasze pierwsze spojrzenie na nową odsłonę CoD-a. Widać zniszczone miasto, dziesiątki samolotów i płonące budynki. Krótkie wideo potwierdza tym samym setting Vanguarda i jasno daje do zrozumienia, że Activision może być niedługo gotowe, żeby podzielić się grą ze światem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię