Strona głównaGryAktualnościPierwsze recenzje Gran Turismo 7. Przed nami kolejne świetne wyścigi

Pierwsze recenzje Gran Turismo 7. Przed nami kolejne świetne wyścigi

Niektórzy dalej ogrywają GRID Legends i próbują przebić się przez całą zawartość gry. Już za niecałe dwa dni zadebiutują kolejne wyścigi, Gran Turismo 7.

Początek tego roku to zdecydowanie jeden z najbardziej ekscytujących okresów w grach wideo. Luty przyniósł nam Dying Light 2, kolejnego Horizona i kilka innych, długo wyczekiwanych produkcji. Marzec zaczyna się z kolei od Gran Turismo 7.

Zobacz: Wargaming – oświadczenie w sprawie sytuacji na Ukrainie

Embargo na recenzje niedawno zeszło i internet zalała fala materiałów dotyczących gry Polyphony Digital. Wszystko wskazuje na to, że dostaniemy bardzo udaną kontynuację serii. Na Metacriticu i Opencriticu gra może pochwalić się średnią ocen w wysokości 88, a dodatkowo na Opencriticu aż 95% recenzentów poleca zakup.

Wiele recenzji powtarza, że Polyphony zostało przy sprawdzonych rozwiązaniach z poprzednich odsłon serii i wzbogaciło je o kilka nowości, co ostatecznie wychodzi jej na plus. MetroGame Central wspomina o świetnym wykorzystaniu DualSense, IGN pisze o dużym nacisku na rywalizację online, a Eurogamer nazywa ten tytuł najbardziej dopracowanym Gran Turismo w historii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię