Strona głównaEsportPierwszy dzień FACEIT Major Londyn 2018 - problemy, opóźnienia, usterki... i trochę...

Pierwszy dzień FACEIT Major Londyn 2018 – problemy, opóźnienia, usterki… i trochę niezłego CS-a

Pierwszy dzień FACEIT Major Londyn 2018 przede wszystkim zostanie zapamiętany prawdopodobnie z powodu koszmarnych opóźnień i problemów technicznych, które trapiły organizatorów od pierwszego spotkania.

Pod względem tychże problemów udało im się przebić chyba nawet krakowski PGL Major, w którym jak pamiętamy, też wiele kwestii nie poszło po myśli kibiców. Co więcej, gdy grubo po północy udało się rozwiązać awarię internetu, która dopadła turniej przed ostatnim zaplanowanym spotkaniem, w dalszym ciągu nie było wiadomo, czy mecz ten zostanie rozegrany od razu czy przełożony na godziny przedpołudniowe dnia kolejnego.

Pomijając jednak te nieszczęsne wpadki organizacyjne – mecze, które udało się rozegrać pokazały, że londyński Major przyniesie znowu wielkie emocje i niespodzianki. Taką niespodzianką było chociażby ogranie zawodników North przez ekipę HellRaisers 19:17 czy porażka Gambit w starciu z TyLoo takim samym wynikiem. Pierwszy dzień New Challengers Stage to oczywiście także spotkanie Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas, o którym pisaliśmy już tutaj.

Wyniki inauguracyjnego dnia turnieju (bez ostatniego spotkania) przedstawiają się następująco:

Space Soldies vs. Rogue – 10:16
Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas – 5:16
Gambit vs. TyLoo – 17:19
BIG vs. Renegades – 16:6
Vega Squadron vs. Spirit – 16:14
North vs. HellRaisers – 17:19
Liquid vs. OpTic – 16:4

AKTUALIZACJA: Ostatnie spotkanie 1. rundy, pomiędzy Astralis a compLexity zostanie rozegrane dzisiaj, o godzinie 11:00. To oznacza, że dzisiejszy dzień także może zakończyć się późno w nocy.

Jakie są Wasze wrażenia po pierwszej serii spotkań tego Majora?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię