Strona głównaWiadomościRozrywkaPierwszy zwiastun serialu HBO The Last of Us

Pierwszy zwiastun serialu HBO The Last of Us

Joel i Ellie wolnym krokiem zmierzają w stronę platformy streamingowej HBO. W ramach budowania jeszcze większej ekscytacji światło dzienne ujrzał właśnie pierwszy zwiastun The Last of Us. 

Dywersyfikacja PlayStation Studios trwa w najlepsze. Sony od dłuższego czasu otwarcie komunikuje już, że planują otworzyć swoje znane produkcje na znacznie większą grupę graczy. Dzięki temu podejściu coraz więcej gier ekskluzywnych wcześniej dla PlayStation pojawia się na PC. Świetnie przyjął się Horizon, God of War zbiera doskonałe recenzje na Steamie, a już w październiku do tego zacnego grona dołączy Uncharted.

Zobacz: Sony wymienia zdjęcia kotów na 25 tys. dolarów na rzecz obrońców praw zwierząt

Następnym krokiem w kierunku spopularyzowania swoich gier ma być zaprezentowanie ich w nieco innej formie. Sony ma pod swoimi skrzydłami bardzo rozpoznawalne marki pokroju Horizona czy God of War, z których mogłyby powstać wybitne filmy. Jedną z pierwszych produkcji, która ma pokazać znane gry w innym świetle jest jednak The Last of Us.

HBO bardzo transparentnie podchodziło do tej pory do promocji swojego serialu i stopniowo zdradzali fanom kolejne szczegóły nadchodzącej produkcji. Znamy już w rezultacie obsadę i widzieliśmy kilka obrazków z planu, które napawały graczy dużym entuzjazmem. Twórcy dawali do zrozumienia, że nie trzymają się kurczowo materiału źródłowego, ale przedstawią The Last of Us tak, jak na to zasługuje.

Po różnych, drobnych szczegółach przyszedł wreszcie czas na pierwszy zwiastun. Co ciekawe, nie widać na nim wielu scen, które kojarzymy z oryginalnej produkcji Naughty Dog. W pewnym momencie widać nawet parę jedzącą wspólnie kolację z kieliszkami i pełną zastawą, co sugeruje jakąś retrospekcję lub daleki postęp bohaterów w panującej pandemii.

Trailer kończy się zapewnieniem, że serial zadebiutuje w 2023 roku. Niestety HBO wciąż nie jest gotowe najwyraźniej na wyznaczenie konkretnej lub nawet przybliżonej daty premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię