Strona głównaWiadomościRozrywkaPierwszy zwiastun Sonic the Hedgehog, czy to jakiś koszmar?

Pierwszy zwiastun Sonic the Hedgehog, czy to jakiś koszmar?

Paramount Pictures wydało pierwszy zwiastun Sonic the Hedgehog. Trzeba przyznać, że wygląd jeża sprintera jest dość niecodzienny. Musicie to zobaczyć sami.

Premiera Sonic the Hedgehog została zaplanowana na listopad tego roku. Sonicowi głosu użyczył Ben Schwartz, a jako Dr, Robotnik wystąpi Jim Carrey. Sonic przybywa na Ziemię z innej planety i trafia do małego miasteczka Green Hills. Podczas jego lądowania w połowie kraju dochodzi do awarii zasilania. Rząd USA wszczyna w tej sprawie śledztwo, które przejmuje Dr. Robotnik. Sonic zaprzyjaźnia się Tomem Wachowskim i wspólnie walczą o ocalenie planety przed podstępnym planem Robotnika.

Zobacz: Detektyw Pikachu: Zobacz casting pokemonów do filmu w najnowszym trailerze

Za produkcję filmu odpowiada Neal H. Moritz, który pracował również przy serii Szybcy i Wściekli. Sonic również będzie naszpikowany scenami szybkich pościgów samochodowych. Będzie to również kolejny film łączący postacie stworzone całkowicie w CGI z żywymi aktorami. I to stało się jabłkiem niezgody w redakcji. Ja jestem po tej stronie redakcji, która uważa, że Sonic z ludzkimi nogami wygląda jak pokraka i karykatura, co dotyczy również jego twarzy. Koszmar. Zresztą zobaczcie sami.

Zobacz: True Detective Pikachu – pokemony w trochę innym wydaniu. Oglądacie na własne ryzyko

I co o tym sądzicie? Dajcie w komentarzach znać, jak oceniacie taką wersję Sonica. Osobiście jestem zdania, że twórcom Detektywa Pikachu poszło zdecydowanie lepiej. Premiera Detektywa zapowiedziana jest na maj. Z kolei Angry Birds 2 pojawią się w kinach w sierpniu, Sonic the Hedgehog swoją premierę będzie miał w listopadzie. Mówiąc w skrócie będzie co oglądać.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię