Strona głównaEsportPiotr ‘Izak’ Skowyrski skomentuje PGL Major Kraków 2017

Piotr ‘Izak’ Skowyrski skomentuje PGL Major Kraków 2017

Do tej pory nie było wiadomo, czy w ogóle będzie dostępny polski komentarz na majorze w Krakowie, a jeśli tak, to kto się nim zajmie. Dzisiaj już wiemy, że wszystkie mecze będziemy mogli obejrzeć słuchając jednocześnie głosu prawdopodobniej najpopularniejszego komentatora CS:GO w Polsce, czyli Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego.

PGL Major w Krakowie zostanie rozegrany w dniach 16-23 lipca. Przez pierwsze cztery dni będą trwały zamknięte dla widzów rozgrywki grupowe, z których awans wywalczy 8 najlepszych drużyn. Następnie będziemy mieli jeden dzień przerwy (20 lipca), aby 21 dnia miesiąca zawodnicy pojawili się już na Tauron Arenie, gdzie będą już ich dopingować tłumy kibiców z całego świata.

Na ten moment pewne udziału w PGL Major Kraków 2017 może być tylko osiem zespołów, które zajęły czołowe miejsca na poprzednich zawodach tej rangi, czyli styczniowym ELEAGUE Major. Te drużyny to: Astralis, Virtus.pro, SK Gaming, Fnatic, Natus Vincere, Gambit, North oraz FaZe. Do nich dokooptowanych zostanie kolejnych osiem drużyn, które wywalczą awans z eliminacji. Te rozpoczną się już za 2 dni (29 czerwca) w Bukareszcie.

Jednak dla wielu fanów najważniejsza informacja jest taka, że turniej skomentuje Piotr ‘Izak’ Skowyrski. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na jego kanale, który będzie oficjalnym polski kanałem krakowskiego majora! Oznacza to, że oglądając stream u Izaka wszyscy fani Counter-Strike’a będą mieli szansę na otrzymanie darmowej skrzynki, z której można wylosować skiny do broni z pamiątkowymi naklejkami. Wśród dostępnych broni jest między innymi AWP Dragon Lore o wartości grubo ponad 1000 dolarów przy małym zużyciu.

Źródło: Esportnow

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię