Strona głównaWiadomościPlay bliżej graczy - operator sieci komórkowej poszerza swoją ofertę o...

Play bliżej graczy – operator sieci komórkowej poszerza swoją ofertę o desktopa MSI Trident 3

Wszelkie umowy i kredyty konsumenckie to zło XXI wieku. Jednak kiedy widzimy taką ofertę z otwartymi oczami rzucamy się w ogień technologii.

Poszukiwacze gamingowych maszyn udajcie się na stronę Play. Czekać tam na Was będzie ociekający gigabajtami mocy stancjonarny komputer MSI Trident 3 w atrakcyjnej ofercie. Propozycja warta rozważenia nie tylko przez wzgląd na wydajność sprzętu, ale również formę zakupu połączonej z nielimitowanym pakietem mobilnego internetu.

Wiążąc się umową na okres 24- lub 36 miesięcy otrzymamy Play internet Pro, skrzynkę wypełnioną gamingowymi podzespołami oraz dodatkowo kontroler SteelSeries Stratus XL (cena pada wynosi w sklepach około 240 zł). W obudowie wzorowanej na styl konsoli znajdziemy procesor i5-7400, kartę graficzną GTX 1050 Ti 4 GB VRAM, 8 GB pamięci oraz dysk o pojemności 1 TB. Jest to sprzęt wystarczający do grania w rozdzielczości Full HD w najnowsze gry, a nawet te, które dopiero mają zawitać na PC.

A jak to wygląda pod kątem opłacalności? Gdybyśmy chcieli nabyć MSI Trident 3 w tradycyjny sposób, koszt zakupu wyniósłby poniżej 4 tys. złotych. Podpisując cyrograf na usługi Play w wersji na 24 miesiące, płacąc po 199,99 zł zapłacimy łącznie 4799,76 zł. Wychodzi to dużo drożej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że płacimy nie tylko za komputer, ale także za nielimitowany internet, z którego możemy korzystać przez cały okres umowy.

Według Was warto pakować się w ten interes?

Źródło: play.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię