Strona głównaWiadomościPlay bliżej graczy. W ofercie pojawił się nowy gamingowy laptop

Play bliżej graczy. W ofercie pojawił się nowy gamingowy laptop

Znany operator sieci komórkowej swojej ofercie oprócz telefonów ma laptopy przeznaczone do hardcorowego grania. Od dzisiaj dostępny jest Acer Aspire VX 15 z dodatkowym modemem E3372.

Podpisując umowę na internet LTE możemy zakupić jeden z oferowanych laptopów w bardzo dogodnych warunkach kredytowych. Dotychczas w menu Play stworzonej dla wygłodniałych graczy znajdowały się Dell Inspirion 7567 i Asus ROG GL553. W obydwu modelach zainstalowano procesor i5 7300-HQ i niezapominalskie dwie kości pamięci w ilości 8 GB. Najważniejszym punktem laptopów jest wydajny układ graficzny Nvidia GTX 1050m z 4 GB GDDR5 pamięci własnej. Ponadto wyposażony jest w matowy 15,6″ ekran Full HD o matrycy typu TN. Niniejsze modele występują również w wersji z rozdzielczością FHD z matrycą IPS, lecz nie są dostępne w ofercie sieci Play.

Laptop, który pojawił się dosłownie przed chwilą na stronie największego dostawcy usług telefonicznych odzwierciedla najskrytsze pragnienia graczy. Jest wydajny i jak na Acera przystało, chwali się ciekawym designem. Wewnątrz odnajdziemy całkiem podobne komponenty jak w przypadku wcześniej wspomnianych laptopów. Mamy tu gtx 1050m, 8 GB RAM-u, dysk o pojemności 1 TB, i CPU i5 7. generacji o taktowaniu bazowym 2,5 GHz, przyspieszający trybie turbo do 3,5 GHz.

Na bocznych panelach odnajdziemy porty USB-C i standardowe USB 3.0. Całość zestawu umieszczono w stylowej obudowie, której charakter podkreślają ścięta dolna część krawędzi u podstawy ekranu oraz czerwone elementy wykończenia klawiatury i touchpadu. Acer Aspire VX 15 jest dostępny wraz z modemem E3372 pozwalającym uzyskać prędkość pobierania danych aż do 150 Mb/s.

Na pozytywną ocenę propozycji od Playa wpływa możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnych ratach. W przypadku podpisania umowy na 2 lata, rata miesięczna wyniesie 219,99 zł, a w przeliczeniu na pełną kwotę daje to 5279,76 zł.

Źródło: play.pl, gearopen.com, laptopmedia.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię