Strona głównaGryAktualnościPliki Diablo IV znalezione w repozytorium plików Playstation

Pliki Diablo IV znalezione w repozytorium plików Playstation

Diablo IV od Blizzarda to tytuł, na który czekają fani już dobre kilkanaście lat. Niestety nadal nie wiemy, kiedy tytuł ten ma zadebiutować, ale wszystko wskazuje na to, że stanie się to za czasów Playstation 5.

Dlaczego tak uważamy, powodów jest kilka, po pierwsze. W Playstation Network Database pojawił się tajemniczy tytuł o intrygującym tytule „WELOOOOVEDOGS” który został tam wgramy przez Acticision, czyli właściciela Blizzarda. Po drugie tytuł ten jest przeznaczony dla graczy w wieku powyżej 17 roku życia, więc żeby tytuł o pieskach wymagał bycia prawe dorosłym, by w niego grać, to musiałby być diabelsko krwawy. Sam rozmiar gry to 44 GB – ta informacja wiele nie zdradza. Niektórzy sugerowali, że to może nowy CoD, remaster Modern Warfare 3. Wszystkie te domysły zostały po części rozwiane przez użytkownika Justinxrubin, któremu udało się zgrać listę assetów z tej tajemniczej gry i wśród nich znalazł ikonkę z logiem Diablo IV

Odnalezienie tej ikonki jest znaczące, ale nie oznacza, że tytuł ten już za chwilę będzie dostępny do grania. Bardziej jesteśmy za tym, że studio w jest w trakcie wzmożonego rozwoju tego tytułu, który oryginalnie nie był przecież zapowiedziany na konsolę PS5. Co więcej, alpha i beta testy dopiero mają ruszyć na PC. Więc raczej spodziewamy się, że wraz z testami PC ruszą też testy na konsolach. Kiedy tytuł zostanie zaprezentowany szerszej publiczności, tego nie wiemy, ale mały przedsmak rozgrywki mogliśmy zobaczyć na tegorocznym Blizzconie, gdzie zaprezentowana została rozgrywka łuczniczkom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię