Strona głównaWiadomościPłyta główna Z370 GODLIKE GAMING od MSI

Płyta główna Z370 GODLIKE GAMING od MSI

Zaprezentowana na targach CES 2018 płyta główna Z370 GODLIKE GAMING ma być przyszłością technologii dla graczy i bazować na procesorach Intela ósmej generacji.

Wspomniana płyta główna to kolejne dzieło MSI, które – podobnie jak monitory serii Optix MPG – zostały nagrodzone wyróżnieniem CES 2018 Innovation Award Honoree. A to za sprawą kilku funkcji, które, jak twierdzi producent, mają służyć graczom w osiąganiu jak najlepszych wyników. Jest to między innymi technologia Killer xTend, która ma zapewniać maksimum prędkości naszego łącza internetowego, dzięki wykorzystaniu wbudowanego w płytę switcha i połączeniu go z bezprzewodowym ekstenderem. Technologia ta ma również zapewniać priotytetyzowanie ruchu w naszej sieci.

Na płycie znajdują się trzy gniazda Turbo M.2, gniazdo Turbo U.2 oraz przetwornik Xtreme Audio DAC. Opórcz tego gracze znajdą tam cztery gniazda pamięci RAM DDR4, wzmocnione mechanizmem Steel Armor. Płyta wspiera technologie łączenia kart graficznych obu producentów – zarówno NVIDIA SLI jak i AMD CrossFire. Natomiast optymalne rozmieszczenie slotów ma zapewnić właściwą wentylację komputera.

Źródło: MSI

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię