Strona głównaEsportPo 2 kolejkach Polskiej Ligi Esportowej Illuminar Gaming dzieli prowadzenie w tabeli...

Po 2 kolejkach Polskiej Ligi Esportowej Illuminar Gaming dzieli prowadzenie w tabeli z debiutantami

Z aktualnej kolejności w tabeli League of Legends Polskiej Ligi Esportowej wynika, że walczyć ze sobą będzie młodość oraz doświadczenie. Pierwsze dwa miejsca zajmują bowiem mistrzowie poprzedniego sezonu – Illuminar Gaming, oraz debiutanci: Młodzi Esports.

Obie wspomniane drużyny mają jak na razie komplet zwycięstw i punktów na swoim koncie. Illuminar Gaming w trakcie tej drugiej kolejki zmagań rozegrali dwa mecze. Najpierw spotkali się z ekipą Fake Team. Pierwsza mapa poszła gładko zawodnikom IHG, natomiast na drugiej przeciwnicy mistrzowskiej ekipy całkiem nieźle zaczęli, ale po jednym teamfight’cie sytuacja diametralnie się odmieniła na korzyść IHG. Drugi mecz IHG rozegrali z drużyną Egamink E-sport. Z jednej strony po raz kolejny zobaczyliśmy podwójną wygraną IHG, z drugiej było to jednak najbardziej wyrównane starcie ze wszystkich opisywanych. Można śmiało powiedzieć, że drużyna Illuminar Gaming wygrała tutaj o włos.

Spotkanie Młodych Esports z Adive było za to dość jednostronne, w obu rundach debiutująca w tym sezonie PLE formacja zdominowała przeciwnika i wygrała gładkim 2:0. I na koniec spotkanie ProXima Gaming z Pompa Team, które… częściowo nie odbyło się. Rozegrano tylko pierwszą mapę, która zakończyła się wygraną Pompy po 20 minutach, natomiast “rewanż” nie został rozegrany, tak więc Pompa zyskała punkty walkowerem.

A kto jest Waszym faworytem w tych rozgrywkach i dlaczego?

Źródło: Polska Liga Esportowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię