Strona głównaWiadomościPo 9 latach prequel Fallout: New Vegas wchodzi w fazę beta

Po 9 latach prequel Fallout: New Vegas wchodzi w fazę beta

Fallout: New California to mod do New Vegas, którego akcja toczy się przed wydarzeniami z podstawowej wersji gry. Na fanów serii czeka całkowicie nowa historia nieznanego dotąd bohatera i ponad 14 000 linii dialogowych.

Pierwsze próbki moda pochodzą z 2013 roku, który wtedy znany był jako Fallout: Project Brazil i pierwotnie planowany był jako mod do Fallout 3. Teraz po 9 latach rozwoju projekt wszedł w fazę beta.

Kierownik projektu Brandan Lee wypowiedział się w temacie:

Po wielu latach BETA 200 jest to kompletna od początku do końca gra, która działa stabilnie i bez większych zakłóceń. Nie znaczy to jednak, że nie ma w niej drobnych błędów i nie zdarzają się drobne problemy, cały czas pracujemy nad ich wyeliminowaniem i zbliżamy się do uzyskania gotowego do wydania pełnowartościowego produktu.

W New California usłyszymy ponad 14 000 linii dialogów odegranych przez 42 aktorów podkładających głos pod 60 postaci. Co więcej mod ma 12 zakończeń i oferuje bardzo rozgałęzioną fabułę. Wprowadza on także nowe lokacje na pustyni Mojave, przygotowane na potrzeby modyfikacji.

Fallout: New Vegas jest najlepszą częścią z serii 3D co sprawia, że z niecierpliwością czekamy na udostępnienie nowej historii.

Oby tylko Bethesda na tej ostatniej prostej nie przyczepiała się do deweloperów i nie zablokowała projektu, co niestety w przeszłości już się zdarzało.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię