Strona głównaGryAktualnościPodczas The Game Awards zobaczymy zapowiedź Suicide Squad

Podczas The Game Awards zobaczymy zapowiedź Suicide Squad

Już dzisiaj odbędzie się kolejna gala The Game Awards. Rocksteady potwierdziło, że wśród zapowiedzi pojawi się Suicide Squad.

The Game Awards stało się w ostatnich latach gamingowym świętem pokroju E3. Transmisja przynosi co roku mnóstwo emocji, statuetek dla najlepszych produkcji oraz informacji o nadchodzących tytułach.

Zobacz: Final Fantasy 14 z nowym rekordem graczy online

Na dzień przed rozpoczęciem gali do dyskusji o TGA włączyło się Rocksteady. Sefton Hill, współzałożyciel studia, poinformował na Twitterze, że szykują się do udziału w nadchodzącej gali. Tweet jest opatrzony krótkim gifem z Suicide Squad. Sądząc po wypowiedzi Hilla, możemy spodziewać się solidnego fragmentu z gry.

Transmisja z The Game Awards niestety wciąż nie sprzyja europejskim graczom. Stream rusza 10 grudnia o północy. Jeżeli jutro musicie wstać rano i ruszyć do pracy lub szkoły, przygotujcie się na nadrabianie zaległości zaraz po przebudzeniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię