Strona główna Wiadomości Pojawiły się nowe sterowniki Nvidii, które optymalizują działanie najnowszych premier AAA

Pojawiły się nowe sterowniki Nvidii, które optymalizują działanie najnowszych premier AAA

- Reklama -

Pakiet GeForce Game Ready Driver 399.24 poprawi nasze wrażenia z rozgrywki w kilku hiciorach. Dzięki udoskonalonej bibliotece w towarzystwie Lary odkryjemy tajemnicę wielu fps-ów, w nowym COD zdobędziemy płynne fragi, a w Assetto Corsa pogramy bez hamulców blokujących wydajność.

Jeśli tak, jak my pilnujecie kalendarza premier, to z pewnością odliczacie dni do pojawienia się grubych tytułów Square Enix i Activision. Za chwilę u progu naszych blaszaków pojawią się Shadow of the Tomb Raider (14 września) oraz Call of Duty: Black Ops 4(open beta Blackout 15 września). Obok nich zadebiutuje również Assetto Corsa Competizione (early access 12 września), które będzie konkurować o miano najbardziej realistycznej ścigałki wydanej na wszystkich platformach.

Aby móc bez kompromisów sprawdzić wszystkie wymienione produkcje wymagane będzie zaopatrzenie się w najnowszy pakiet sterowników od Nvidii. Zieloni zawczasu udostępnili na swojej stronie plik instalacyjny dla właścicieli kart graficznych w wersji GeForce Game Ready 399.24. Sterowniki dedykowane są dla modeli kart począwszy od serii 600 (Kepler).

Po załadowaniu ich do systemu mamy w znaczący sposób odczuć optymalizację w nadchodzących premierach. Ponadto zabezpieczymy się przed niechcianymi błędami, które mogą wynikać m.in. z korzystania z wielordzeniowych procesorów lub trybu SLI.

Chcąc zaktualizować sterowniki wystarczy przejść na stronę Nvidii i pobrać właściwy plik instalacyjny z wyszukiwarki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE