Strona głównaWiadomościPojawiły się nowe sterowniki Nvidii, które optymalizują działanie najnowszych premier AAA

Pojawiły się nowe sterowniki Nvidii, które optymalizują działanie najnowszych premier AAA

Pakiet GeForce Game Ready Driver 399.24 poprawi nasze wrażenia z rozgrywki w kilku hiciorach. Dzięki udoskonalonej bibliotece w towarzystwie Lary odkryjemy tajemnicę wielu fps-ów, w nowym COD zdobędziemy płynne fragi, a w Assetto Corsa pogramy bez hamulców blokujących wydajność.

Jeśli tak, jak my pilnujecie kalendarza premier, to z pewnością odliczacie dni do pojawienia się grubych tytułów Square Enix i Activision. Za chwilę u progu naszych blaszaków pojawią się Shadow of the Tomb Raider (14 września) oraz Call of Duty: Black Ops 4(open beta Blackout 15 września). Obok nich zadebiutuje również Assetto Corsa Competizione (early access 12 września), które będzie konkurować o miano najbardziej realistycznej ścigałki wydanej na wszystkich platformach.

Aby móc bez kompromisów sprawdzić wszystkie wymienione produkcje wymagane będzie zaopatrzenie się w najnowszy pakiet sterowników od Nvidii. Zieloni zawczasu udostępnili na swojej stronie plik instalacyjny dla właścicieli kart graficznych w wersji GeForce Game Ready 399.24. Sterowniki dedykowane są dla modeli kart począwszy od serii 600 (Kepler).

Po załadowaniu ich do systemu mamy w znaczący sposób odczuć optymalizację w nadchodzących premierach. Ponadto zabezpieczymy się przed niechcianymi błędami, które mogą wynikać m.in. z korzystania z wielordzeniowych procesorów lub trybu SLI.

Chcąc zaktualizować sterowniki wystarczy przejść na stronę Nvidii i pobrać właściwy plik instalacyjny z wyszukiwarki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię