Strona głównaGryAktualnościPokemon Sword & Shield: Nowego Pokemona będziecie mogli wypić

Pokemon Sword & Shield: Nowego Pokemona będziecie mogli wypić

Tego jeszcze nie było…

Ostatni Nintendo Direct przyniósł kilka ciekawych informacji dotyczących następnych Pokemonów. Twórcy zaprezentowali wczoraj dwa nowe Pokemony, które trafią do gry. Jeden z nich wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów.

Zobacz: Pokemon Masters dostępne do ściągnięcia na Android i iOS

Nie byłoby pewnie nic dziwnego w Pokemonie przypominającym porcelanowy czajnik. Ludzka kreatywność ma mimo wszystko jakieś granice, trzeba się czymś inspirować… Szybko okazało się jednak, że nowy Pokemon kryje się w środku czajnika. Polteageist jest duchem, którego ciało zrobione jest z herbaty. Pokemon chowa się pomiędzy naczyniami w hotelach i restauracjach.

Druga nowość to Cramorant reprezentujący rodzaje Flying oraz Water. W tym przypadku nikogo wyobraźnia nie poniosła. Cramorant wygląda po prostu jak duży, niebiesko-biały ptak. Dla fanów szukających bardziej szczegółowych informacji istotny będzie fakt, że może on nauczyć się umiejętności Surf oraz Dive.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię