Strona głównaEsportPolacy w walce o FACEIT Major. Pierwszy przystanek - kwalifikacje do Minora

Polacy w walce o FACEIT Major. Pierwszy przystanek – kwalifikacje do Minora

Opadają powoli emocje związane z Polską Ligą Esportową, więc rodzime drużyny zaczynają coraz poważniej myśleć o najważniejszym turnieju w roku – FACEIT Major, który odbędzie się w drugiej połowie września. Jednak aby tam zagrać, najpierw muszą wywalczyć sobie miejsce na europejskim Minorze.

W kwalifikacjach do Minora zagrają trzy polskie ekipy: AGO Esports, tomorrow.gg oraz Team Kinguin. Polacy poznali dzisiaj swoich rywali w pierwszej rundzie turnieju kwalifikacyjnego. Nie lada wyzwanie czeka mistrzów Polskiej Ligi Esportowej, którym przypadła w udziale walka z legendarnymi Ninjas in Pyjamas. Kinguin, które dzisiaj okazało się najlepsze w Zotac Masters Cup, powalczy z formacją Fragsters. a – stawiani w roli polskich faworytów do udziału w Majorze – AGO Esports zmierzy się Jalapeno. Oprócz wymienionych drużyn w akcji zobaczymy jeszcze jednego Polaka, a mianowicie Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, który gra w barwach Epsilon eSports. Oskarish i jego koledzy będą walczyć z Red Reserve.

Z góry ostrzegam, że aby w możliwie najdokładniejszy sposób śledzić poczynania Polaków może być Wam potrzebne kilka ekranów – wszystkie mecze będą rozgrywane o tym samym czasie, w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Na chwilę obecną na pewno transmitowany będzie mecz tomorrow.gg, znajdziecie go na kanale https://www.twitch.tv/dinko_tv.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię