Strona głównaPoradnikiPolecane laptopy gamingowe

Polecane laptopy gamingowe [wakacje 2018]

Wstęp

Przedstawiamy Wam najlepsze z najlepszych laptopów w kilku wariantach cenowych. W zależności od indywidualnych preferencji na wakacje będziecie mogli zabrać ze sobą 15- lub 17-calowe potwory.

Wakacyjny sezon nie sprzyja stacjonarnemu gamingowi. W tym czasie często planujemy podróże po mniej lub bardziej egzotycznych miejscach w poszukiwaniu nowych doświadczeń. A ponieważ blaszak jest duży z natury, nie znajdzie swojego miejsca w podręcznej walizce. Nie znaczy to jednak, że w drodze na Karaiby lub Mazury mamy kompletnie zapomnieć o swoich ulubionych grach. Te wzejdą nad naszym horyzontem jeśli zaopatrzymy się we właściwy sprzęt mobilny.

Będziecie pewnie marudzić, że granie na laptopach to świętokradztwo i nie umywa się do tradycyjnego peceta. Takie podejście było właściwe, ale 2-5 lat wstecz. Aktualnie przenośne maszynki są bardzo wydajne i tylko w niewielkim stopniu odczujemy różnicę w płynności rozgrywki. Choćby nie wiem jak wymagający był dany tytuł, to z mocnym CPU i GPU na pokładzie nie ma szans, by odmówił nam kilkudziesięciu fps-ów.

Wszystko to fajnie brzmi, tylko jakie modele będą właściwe dla terenowego gamingu? Możecie porzucić wszelkie wątpliwości, bowiem przeczesaliśmy dla Was wszystkie sklepy internetowe, aby wyróżnić najbardziej opłacalne laptopy. Co więcej, możecie sami zdecydować, czy wolicie urządzenie z 15” czy może 17” ekranem. W zależności od pojemności portfela będziecie mogli wybrać nowego towarzysza podróży, który zastąpi Wam ogromną jednostkę komputerową

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię