Strona głównaWiadomościPolska w PES 2018 silna jak jeszcze nigdy wcześniej

Polska w PES 2018 silna jak jeszcze nigdy wcześniej

Już jutro zadebiutuje PES 2018. Jednak już dzisiaj wiemy, jakimi statystykami będą mogli pochwalić się polscy zawodnicy i cała reprezentacja naszego kraju. Trzeba powiedzieć jedno – jeszcze nigdy nie byliśmy tak mocni. Polska stała się w Pro Evolution Soccer europejską potęgą.

Najlepszym polskim zawodnikiem w PES 2018 jest Robert Lewandowski, którzy otrzymał notę 90 punktów. To piąta najwyższa ocena w całej grze. Od Lewego lepsi są tylko Messi, Ronaldo, Neymar i Suarez. Bardzo wysokimi notami mogą się też pochwalić Wojciech Szczęsny (83), Kamil Glik (83), Łukasz Piszczek (82), Arkadiusz Milik (81), Łukasz Fabiański (80) oraz Kuba Błaszczykowski (80). Niewiele gorsze noty mają Piotr Zieliński (79), Łukasz Teodorczyk (79), czy też Michał Pazdan (77). Co ciekawe, najniższą oceną w polskiej drużynie może pochwalić się Grzegorz Krychowiak. Krycha dostał notę zaledwie 70 punktów, ale po rozczarowującym sezonie w PSG nie ma czemu się dziwić. W zeszłym roku nota Polaka wynosiła aż 83 pkt.

A jak wypada cała reprezentacja? O ile podstawowy skład jest dość aktualny, to można się przyczepić do kilku rezerwowych. W składzie nie powinno być Artura Boruca, który zrezygnował z gry w kadrze, Bartosza Kapustki, który przestał być powoływany, czy też Igora Lewczuka. Ale w ogólnym rozrachunku nie jest źle. W zeszłym roku Konami nie miało licencji na polską reprezentację, więc było dużo gorzej. Co więcej, piłkarze nawet nie przypominali samych siebie. Tym razem nasi najlepsi zawodnicy wyglądają bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o notę całej reprezentacji, to twórcy PES 2018 przyznali nam aż 4,5 gwiazdki na 5 możliwych. Dzięki temu plasujemy się w europejskiej, ale też światowej czołówce. Jeśli chodzi o noty poszczególnych formacji, to za atak otrzymaliśmy 86 punktów, za pomoc 76 punktów, a nasi obrońcy dostali wysokie 79 punktów. Nasza reprezentacja jeszcze nigdy nie była tak silna, ale też wyniki nigdy nie były tak dobre (poza meczem z Danią).

Źródło: PPE.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię