Strona głównaEsportPompa Team drugim finalistą Pucharu Polski Cybersport. Będzie emocjonujący finał

Pompa Team drugim finalistą Pucharu Polski Cybersport. Będzie emocjonujący finał

Pompa Team w drugim półfinale Pucharu Polski Cybersport w League of Legends spotkali się z zawodnikami Maestro Burgers. Faworyci nie zawiedli i w finale spotkają się z Illuminar Gaming. Jedno jest pewne – czeka nas bardzo ciekawy mecz.

Pompa Team od początku była faworytem spotkania z Maestro Burgers i ostatecznie nie zawiedli, chociaż trzeba przyznać, że nie uniknęli problemów. Rywalom udało się, dość zaskakująco, zdobyć jedną mapę i niewiele brakowało, aby sprawić sensację. Do tej ostatecznie nie doszło.

Pierwsza mapa spotkania poszła niemal idealnie po myśli Pompa Team. Co prawda rywale długo stawiali oprór, ale ostatecznie nie byli w stanie przeciwstawić się faworytom. Zawodnicy Isamu i Nitro grali bardzo agresywnie i dzięki temu systematycznie budowali swoją przewagę w złocie. Ostatecznie pierwsza mapa padła ich łupem i wiele wskazywało na to, że mecz może zakończyć się wynikiem 2:0. Jednak zawodnicy Maestro Burgers zaskoczyli swoich rywali. Co prawda Pompa Team w pewnym momencie zdobyła przewagę, dzięki zabiciu Barona, ale katastrofalne błędy sprawiły, że oddali mapę Burgerom.

Niestety, trzecia mapa nie przyniosła już takich emocji. Pompa Team od początku postanowiła przejąć inicjatywę i już od pierwszych minut zdobywali przewagę. Systematycznie niszczyli kolejne wieże przeciwników i ostatecznie to oni wygrali cały mecz 2:1.

Pompa Team 2:1 Maestro Burgers

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię