Strona główna Gry Ponad 170 gier usuniętych ze Steama

Ponad 170 gier usuniętych ze Steama

- Reklama -

W ciągu zaledwie 4 tygodni ze Steama zniknęło aż 170 gier. Oczywiście nie stało się to magicznie. Produkcje zostały usunięte przez Valve w związku z nową polityką platformy.

Dokładnie 6 września Valve opublikowało na Steamie artykuł, w którym informuje o zmianach wprowadzonych na platformie. Chodziło głównie o to, aby użytkownicy mogli łatwiej wyszukiwać interesujące ich gry i mieli kontrolę nad filtrowaniem produkcji dla dorosłych. Przy okazji Valve postanowiło raz na zawsze uporać się z tzw. troll games, czyli grami trollującymi graczy i działającymi na ich szkodę.

Właśnie dlatego w ciągu kilku tygodni ze Steama zostało usunięte ponad 170 różnych gier. Wszystkie one w jakiś sposób działały na szkodę użytkowników. Na liście znajdują się takie kwiatki jak chociażby: Boobs Battleground, MILF, Boobs Puzzle, Putin Boobs and Trump czy też Logan vs KSI. Nie oszukujmy się – ich usunięcie nie jest wielką stratą dla ludzkości. Wręcz przeciwnie, dobrze się stało, że zniknęły i przestały zaśmiecać – co by nie było – największą platformę z grami na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE