Strona głównaEsportPoważne zmiany w INETKOX. W miejsce młodych wilków – starzy wyjadacze

Poważne zmiany w INETKOX. W miejsce młodych wilków – starzy wyjadacze

Dopiero co ogłoszone zostały zmiany w Izako Boars, a już mamy kolejne trzęsienie ziemi na scenie polskiego CS: GO – tym razem w drużynie INETKOX.

Dla nikogo zapewne nie jest tajemnicą, że osiągnięcia INETKOX są dalekie od oczekiwanych. Drużyna ta aktualnie znajduje się na przedostatniej pozycji w Polskiej Lidze Esportowej, a na swoim koncie ma zaledwie jeden remis, ze spotkania z Venatores. Poza tym, ogłoszone dzisiaj zmiany zostały także wymuszone przetasowaniami w teamie Izako Boars.

Grający wcześniej w Koxach nawrot i Lys przeszli do teamu Izaka, a w ich miejsce wskoczyli: znany streamer, mający za sobą karierę esportową, czyli Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Filip „Tudson” Tudev. Tym samym aktualny skład INETKOX zaczyna coraz bardziej przypominać ten z roku 2013.

Moim zdaniem, z jednej strony to bardzo ciekawe zobaczyć w akcji „wyjadaczy”, którzy swoje profesjonalne granie zaczynali w momencie, gdy o esporcie w obecnym kształcie jeszcze nikt nie marzył – przynajmniej w Polsce. Z drugiej niestety, INETKOX w PLE byli właściwie tylko „chłopcami do bicia”, bez większych szans w starciach z polską czołówką. Mam więc nadzieje, że zapowiadane zmiany pozwolą im choć trochę poprawić sytuację i wyrównać szanse między nimi a szczytem tabeli PLE.

A jakie jest Wasze zdanie na temat obecności INETKOX w PLE i aktualnych zmian w składzie?

 

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię