Strona głównaWiadomościPowerColor kusi nas zdjęciami nowego Radeona RX Vega 64 Red Devil

PowerColor kusi nas zdjęciami nowego Radeona RX Vega 64 Red Devil

PowerColor szykuje się do premiery niereferencyjnej karty graficzne Radeon RX 64 Red Devil. Model zaprezentował nam się na nowych fotografiach.

PowerColor RX Vega 64 Red Devil to kolejny model niereferencyjny oparty na najnowszym i najmocniejszym układzie AMD. Jedyne informacje na jej temat możemy wyciągnąć z opublikowanych właśnie zdjęć. Widać na nich, że karta zajmuje 2,5 slota w obudowie komputera. Ma też trzy wentylatory i potężny radiator, który pokrywa cały laminat urządzenia.

Karta ma dwa przełączniki DPI. Jeden z nich pozwala na wybranie jednego z trzech BIOS-ów, co prawdopodobnie będzie oznaczało wyższe lub niższe taktowania. Drugi przełącznik służy do zmiany podświetlenia logo Red Devil. Model ten ma też 12-fazową sekcję zasilania. Nie wiadomo natomiast ile będzie wymagać złączy PCIe. Niedawno pokazany model Sapphire potrzebuje aż trzech wtyczek 8-pinowych. Miejmy nadzieję, że PowerColor udało się okiełznać niepochamowany apetyt karty na energię elektryczną. Poza tym karta PowerColor RX Vega 64 Red Devil wyposażona jest w po dwa złącza HDMI i DisplayPort.

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery ani ceny. Firma PowerColor chciałaby ruszyć ze sprzedażą na początku przyszłego roku, ale nie wiadomo, czy uda się dotrzymać tego terminu.

Źródło: VideoCardz

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię