Strona głównaEsportPoznaliśmy ćwierćfinałowe pary PGL Major Kraków. Idealny przeciwnik dla Virtus.pro?

Poznaliśmy ćwierćfinałowe pary PGL Major Kraków. Idealny przeciwnik dla Virtus.pro?

Po fazie grupowej krakowskiego majora przyszła kolej na jeden dzień przerwy dla wszystkich zawodników. Ćwierćfinały rozpoczną się dopiero w piątek. Organizatorzy podali już, kto z kim zagra w walce o półfinały PGL Major Kraków.

Do fazy pucharowej PGL Major Kraków 2017 awansowało 8 najlepszych drużyn fazy grupowej. Są to: Gambit, BIG, SK Gaming, North, Astralis, Virtus.pro, Immortals oraz Fnatic. Kto z kim zmierzy się w ćwierćfinale? Drabinka play-offów prezentuje się następująco:

Wydaje się, że Virtus.pro trafili najlepiej, jak tylko się dało. Polacy zmierzyli się już z North na tym turnieju i na jednej mapie ulegli im minimalnie, bowiem wynikiem 16:14. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że Snax i spółka najlepiej czują się w pojedynkach BO3, które dużo częściej kończą na swoją korzyść. Jeśli Polakom uda się pokonać Duńczyków, to w półfinale będzie na nich czekać ktoś z pary Immortals – BIG. Z pewnością żaden z przeciwników nie będzie łatwy, ale nie ma co się oszukiwać – Virtusi mieli mnóstwo szczęścia w losowaniu. To prawdopodobnie najłatwiejsza droga na finału, jaką mogli sobie tylko wyobrazić. Najważniejsze, że przed finałami unikną gry zarówno z Astralis, jak i SK Gaming.

A skoro już przy Brazylijczykach i Duńczykach jesteśmy, to bez wątpienia właśnie ich pojedynek będzie ozdobą piątkowych ćwierćfinałów. Dla wielu to przedwczesny finał i trudno z takim stwierdzeniem dyskutować. To prawdopodobnie dwie najlepsze drużyny na świecie (w tym momencie) i zestawienie ich razem już w pierwszej fazie play-offów jest nie lada niespodzianką. Ale to dobra informacja dla ich rywali, którzy pozbędą się w ten sposób jednego, mocnego przeciwnika.

Mecze 21 lipca (piątek):

  • (13:00) Gambit – Fnatic
  • (16:30) Astralis – SK Gaming
  • (20:00) BIG – Immortals

Mecze 22 lipca (sobota):

  • (13:00) North – Virtus.pro
  • (16:30) Półfinał nr 1
  • (20:00) Półfinał nr 2

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię