Strona główna Esport Poznaliśmy pary pierwszej rundy Fazy Nowych Legend na Majorze

Poznaliśmy pary pierwszej rundy Fazy Nowych Legend na Majorze

Za nami pierwszy etap Majora, nazywany Fazą Nowych Pretendentów. Co prawda z turniejem pożegnali się już zawodnicy Virtus.pro, ale to nie oznacza, że nie będzie brakowało emocji. W walce o najważniejsze trofeum wciąż pozostaje Janusz ‘snax’ Pogorzelski razem z Mousesports. Jednak już w pierwszej rundzie czeka ich spore wyzwanie.

Faza Nowych Pretendentów, która teraz jest pełnoprawną częścią najważniejszego turnieju CS:GO w roku, to wcześniejsze kwalifikacje do Majora. W Londynie zakończyła się w dość zaskakujący sposób. Awans do kolejnego etapu wywalczyły takie zespoły jak: HellRaisers, TyLoo, Vega Squadron czy też skazywane na porażkę compLexity. Z kolei do domu wrócili już Virtus.pro, OpTic czy też zwycięzcy niedawnego DreamHacka, czyli zawodnicy North. Jednak nie o tym miał być ten tekst. Przed nami kolejny etap – Faza Nowych Legend, w której do walki wkracza 8 najlepszych zespołów z poprzedniego Majora. Organizatorzy rozlosowali już pary pierwszej rundy spotkań:

  • (11:00) G2 Esports – HellRaisers
  • (12:30) Winstrike – Liquid
  • (14:00) FaZe Clan – BIG
  • (15:30) Fnatic – compLexity
  • (17:00) MIBR – TyLoo
  • (18:30) mousesports – Ninjas in Pyjamas
  • (20:00) Natus Vincere – Astralis
  • (21:30) Cloud9 – Vega Squadron

W pierwszej rundzie mamy od razu dwa hitowe spotkania. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Natus Vincere z Astralis, czyli w tym momencie dwóch najlepszych drużyn na świecie według rankingu HLTV. Niemniej ciekawie może być w rywalizacji mousesports z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi pokazali bardzo dobrą formę w Fazie Nowych Pretendentów, więc tanio skóry nie sprzedadzą.

Mecze zostaną rozegrane 12 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceFACEIT
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE