Strona głównaEsportPoznaliśmy pary pierwszej rundy Fazy Nowych Legend na Majorze

Poznaliśmy pary pierwszej rundy Fazy Nowych Legend na Majorze

Za nami pierwszy etap Majora, nazywany Fazą Nowych Pretendentów. Co prawda z turniejem pożegnali się już zawodnicy Virtus.pro, ale to nie oznacza, że nie będzie brakowało emocji. W walce o najważniejsze trofeum wciąż pozostaje Janusz ‘snax’ Pogorzelski razem z Mousesports. Jednak już w pierwszej rundzie czeka ich spore wyzwanie.

Faza Nowych Pretendentów, która teraz jest pełnoprawną częścią najważniejszego turnieju CS:GO w roku, to wcześniejsze kwalifikacje do Majora. W Londynie zakończyła się w dość zaskakujący sposób. Awans do kolejnego etapu wywalczyły takie zespoły jak: HellRaisers, TyLoo, Vega Squadron czy też skazywane na porażkę compLexity. Z kolei do domu wrócili już Virtus.pro, OpTic czy też zwycięzcy niedawnego DreamHacka, czyli zawodnicy North. Jednak nie o tym miał być ten tekst. Przed nami kolejny etap – Faza Nowych Legend, w której do walki wkracza 8 najlepszych zespołów z poprzedniego Majora. Organizatorzy rozlosowali już pary pierwszej rundy spotkań:

  • (11:00) G2 Esports – HellRaisers
  • (12:30) Winstrike – Liquid
  • (14:00) FaZe Clan – BIG
  • (15:30) Fnatic – compLexity
  • (17:00) MIBR – TyLoo
  • (18:30) mousesports – Ninjas in Pyjamas
  • (20:00) Natus Vincere – Astralis
  • (21:30) Cloud9 – Vega Squadron

W pierwszej rundzie mamy od razu dwa hitowe spotkania. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Natus Vincere z Astralis, czyli w tym momencie dwóch najlepszych drużyn na świecie według rankingu HLTV. Niemniej ciekawie może być w rywalizacji mousesports z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi pokazali bardzo dobrą formę w Fazie Nowych Pretendentów, więc tanio skóry nie sprzedadzą.

Mecze zostaną rozegrane 12 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceFACEIT
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię