Strona głównaGryAktualnościPremiera Bully 2 jeszcze przed GTA 6?

Premiera Bully 2 jeszcze przed GTA 6?

Według Toma Hendersona potwierdzenie produkcji GTA 6 nie oznacza, że deweloper przestał pracować nad Bully 2. Według niego zostanie wydany jeszcze przed kontynuacją GTA.

W zeszły piątek Rockstar oficjalnie potwierdził datę premiery next-genowej wersji GTA V. Przy okazji deweloper wspomniał o pracach nad GTA 6. Tom Henderson – znany branżowy informator stwierdził, że na GTA 6 jeszcze sobie poczekamy. Wcześniej Rockstar wyda Bully 2.

Zobacz: Ghostwire: Tokyo – szczegóły kolejnego pokazu PlayStation Showcase

Taki wniosek wyciągnął na podstawie informacji przekazanych przez dewelopera. Według niego Rockstar nie wspominał, że GTA 6 będzie ich kolejną grą. Henderson jeszcze w grudniu informował, że prace nad Bully 2 są już na zaawansowanym poziomie i istnieje wczesna wersja gry. Ma ona wkrótce zostać pokazana wybranej grupie osób w branży.

Co innego jednak stwierdzili byli pracownicy Rockstara. Jak podali, prace nad Bully 2 stoją w miejscu od 2009 roku. Jednak dodali, że gdyby deweloperzy się spięli to gra ujrzałaby światło dzienne w ciągu dwóch, trzech lat.

Niewykluczone, że Rockstar pracuje nad obiema grami jednocześnie. Jednak do póki nie wyda oficjalnego oświadczenia w tej sprawie możemy tylko snuć domysły i słuchać plotek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię